Иван Иванов спечели титлата на "Ориндж Боул"

Иван Иванов с втора убедителна победа на Еди Хер

ZooTennis: Bulgaria's Ivanov and Latvia's Lachinova Make History with  Junior Orange Bowl 14s Titles; Lyutova's Comeback Delivers Girls 12s  Championship After Runner-up Finish in 2021
ZooTennis: Bulgaria's Ivanov and Latvia's Lachinova Make History with Junior Orange Bowl 14s Titles; Lyutova's Comeback Delivers Girls 12s Championship After Runner-up Finish in 2021

Иван Иванов дебютира с двусетов успех в мъжкия тенис – TennisKafe

Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация  "Димитър Бербатов"
Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация "Димитър Бербатов"

Българското дете чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно  за деца до 18 г. - Любопитно - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
Българското дете чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно за деца до 18 г. - Любопитно - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Иван и Ивона са двойни шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково -  Хасковски новини
Иван и Ивона са двойни шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Хасковски новини

На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на  ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Статии на тема "иван иванов" - Tennis.bg

Иван Иванов трети на турнир по тенис от ITF в Сърбия - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Иван Иванов трети на турнир по тенис от ITF в Сърбия - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Ясен е победителят на "Мини София Оупън 2018" - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Иван Иванов с победa във Франция – TennisKafe

Les Petits As 2021 | Boys Round of 32 | Justin Engel vs. Ivan Ivanov -  YouTube
Les Petits As 2021 | Boys Round of 32 | Justin Engel vs. Ivan Ivanov - YouTube

Иван Иванов стигна финал на тенис турнир в Испания - Паралел 43

Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в  Хасково - Haskovo.NET
Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Haskovo.NET

Успелите деца на България - Лауреатите на Фондация "Димитър Бербатов"  продължават да са сред най-добрите ИВАН ИВАНОВ ИГРА ФИНАЛ СЛЕД ПЕТ ПОБЕДИ  Иван се представи отлично на международния тенис турнир „Купа „Русе”
Успелите деца на България - Лауреатите на Фондация "Димитър Бербатов" продължават да са сред най-добрите ИВАН ИВАНОВ ИГРА ФИНАЛ СЛЕД ПЕТ ПОБЕДИ Иван се представи отлично на международния тенис турнир „Купа „Русе”

Гордей се България, 14-годишния Иван Иванов обърна света на тениса

Vasil Ivanov - 2022-23 - Men's Tennis - North Carolina A&T

Един малък варненец прави фурор в тениса ни - Спорт

Rising Star Ivan Ivanov - HEAD - YouTube

Our Team | Houston Tennis Academy

Иван Иванов и Златина Ангелова са шампиони на Мастърса за 10 годишните  таланти (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Иван Иванов и Златина Ангелова са шампиони на Мастърса за 10 годишните таланти (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)

Иван Иванов пак е държавен шампион - Фондация "Димитър Бербатов"

Иван Иванов обичайно стана пръв - Фондация "Димитър Бербатов"

Иван Иванов ще спори за титлата на Ориндж Боул

Иван Иванов постигна пета впечатляваща на турнир от категория J200 на ITF в  Испания
Иван Иванов постигна пета впечатляваща на турнир от категория J200 на ITF в Испания

Иван Иванов се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Хърватия - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Иван Иванов се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Хърватия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Иван Иванов и Габриела Иванова триумфираха на Държавен турнир по тенис до  12 г. в Несебър
Иван Иванов и Габриела Иванова триумфираха на Държавен турнир по тенис до 12 г. в Несебър

Иван Иванов и Галена Кръстенова са шампионите на международния турнир до 16  г. в "Санта Марина" - bgsport
Иван Иванов и Галена Кръстенова са шампионите на международния турнир до 16 г. в "Санта Марина" - bgsport

Иван Иванов спечели тенис турнира от категория J100 в Лусада (Португалия) -  По света и у нас - БНТ Новини
Иван Иванов спечели тенис турнира от категория J100 в Лусада (Португалия) - По света и у нас - БНТ Новини