Home

тумор Преговарям прилагателно росица денчева тенис Склонен тласък измъчване

Росица Денчева с убедителна победа в първия мач срещу Украйна | infoPleven  - новини от Плевен
Росица Денчева с убедителна победа в първия мач срещу Украйна | infoPleven - новини от Плевен

Новини - Българска федерация по тенис

Росица Денчева и Елизара Янева с убедително начало на турнир в Испания –  Тенис от България и Света
Росица Денчева и Елизара Янева с убедително начало на турнир в Испания – Тенис от България и Света

Денчева и Радулов в III кръг на "Ориндж Боул"

15-годишната Росица Денчева впечатли на старта на Australian Open 2023 при  девойките
15-годишната Росица Денчева впечатли на старта на Australian Open 2023 при девойките

Росица Денчева и Елизара Янева започнаха с победи на силен турнир в Канада  - По света и у нас - БНТ Новини
Росица Денчева и Елизара Янева започнаха с победи на силен турнир в Канада - По света и у нас - БНТ Новини

Състезателката по тенис на корт Росица Денчева, "Аз съм..." - 29.01.2022 г.  по БНТ - YouTube
Състезателката по тенис на корт Росица Денчева, "Аз съм..." - 29.01.2022 г. по БНТ - YouTube

БТА :: Росица Денчева отпадна от Откритото първенство на по тенис на Франция

Статии на тема "росица денчева" - Tennis.bg

Тенис: Росица Денчева от ТК „Плевен 90“ спечели титлата до 12 години в  Анталия | Посоки Плевен - Новинарски сайт
Тенис: Росица Денчева от ТК „Плевен 90“ спечели титлата до 12 години в Анталия | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Наш талант вдигна купата от турнир по тенис в САЩ - Спорт - Телеграф

Стаматова спечели българското дерби в Анталия - Общество - Спорт - Новините  на NOVA - Nova.bg
Стаматова спечели българското дерби в Анталия - Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Националният отбор на България по тенис за девойки до 18 г. се класира за  финалите на Европейската купа! - Труд
Националният отбор на България по тенис за девойки до 18 г. се класира за финалите на Европейската купа! - Труд

Първокласничката Росица Денчева с награди от турнири по тенис - СУ "Иван  Вазов"
Първокласничката Росица Денчева с награди от турнири по тенис - СУ "Иван Вазов"

Росица Денчева и Даниел Ангелов са на лагер в академия „Муратоглу" -  Tennis.bg
Росица Денчева и Даниел Ангелов са на лагер в академия „Муратоглу" - Tennis.bg

Росица Денчева | Плевен За Плевен

Росица Денчева стана на 10 и пребори 12-годишните в Хасково – ОП "Общински  медиен център" – Плевен
Росица Денчева стана на 10 и пребори 12-годишните в Хасково – ОП "Общински медиен център" – Плевен

Росица Денчева с ново рекордно класиране в световната ранглиста на ITF при  девойките » Udigest Плевен
Росица Денчева с ново рекордно класиране в световната ранглиста на ITF при девойките » Udigest Плевен

Трима български тенисисти ще получат по 25 хиляди долара от Големия шлем |  | Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg
Трима български тенисисти ще получат по 25 хиляди долара от Големия шлем | | Новини от България и Света | 19min.bg 19min.bg

Елизара Янева на полуфинал на Тенис Европа в Свиленград

Росица Денчева ще играе за титлата на турнира Еди Хер

Росица Денчева спечели титлата в Севлиево

Илиян Радулов, Адрияно Дженев, Росица Денчева и Елизара Янева са част от  отбора на ITF за US OPEN - VoiceInSport.bg
Илиян Радулов, Адрияно Дженев, Росица Денчева и Елизара Янева са част от отбора на ITF за US OPEN - VoiceInSport.bg

Росица Денчева вкуси от славата с престижна титла в тениса във Флорида,  прицели се и в "Ориндж Боул" - Спорт - Телеграф
Росица Денчева вкуси от славата с престижна титла в тениса във Флорида, прицели се и в "Ориндж Боул" - Спорт - Телеграф

Капитанът на световните вицешампионки в тениса: Такова класиране не е имало  в историята - Спорт - БНР Новини
Капитанът на световните вицешампионки в тениса: Такова класиране не е имало в историята - Спорт - БНР Новини

Росица Денчева претърпя тежка загуба в осминафиналите при двойките на  "Ролан Гарос" за девойки - По света и у нас - БНТ Новини
Росица Денчева претърпя тежка загуба в осминафиналите при двойките на "Ролан Гарос" за девойки - По света и у нас - БНТ Новини

Плевенската тенисистка Росица Денчева се класира на четвъртфинал на турнир  от ITF във Великобритания | Посоки Плевен - Новинарски сайт
Плевенската тенисистка Росица Денчева се класира на четвъртфинал на турнир от ITF във Великобритания | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Росица Денчева взе сет на бивша №39 в света

Росица Денчева отпадна на четвъртфиналите в Траралгон - По света и у нас -  БНТ Новини
Росица Денчева отпадна на четвъртфиналите в Траралгон - По света и у нас - БНТ Новини

Росица Денчева: Доволна съм от постигнатото през годината

Денчева и Константинова със по 25 хиляди долара стипендии - Тенис -  Dsport.bg
Денчева и Константинова със по 25 хиляди долара стипендии - Тенис - Dsport.bg

Националките по тенис загубиха и от Хърватия на световното

Росица Денчева спечели турнира в Турция | infoPleven - новини от Плевен

БНР Пресиян Коев, Росица Денчева за Australian Open

Плевенчанките Йоана Константинова и Росица Денчева са европейски  вицешампионки по тенис до 14 г. | Посоки Плевен - Новинарски сайт
Плевенчанките Йоана Константинова и Росица Денчева са европейски вицешампионки по тенис до 14 г. | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Елизара Янева се класира за втория кръг, Росица Денчева и Ива Иванова  отпаднаха на US Open
Елизара Янева се класира за втория кръг, Росица Денчева и Ива Иванова отпаднаха на US Open

Денчева започна с победа на US Open, Радулов отпадна | Накратко

Росица Денчева триумфира с титлата на турнир от ITF в Румъния

Йоана Константинова и Росица Денчева ще играят финал на Европейското лично  първенство по тенис до 14 г
Йоана Константинова и Росица Денчева ще играят финал на Европейското лично първенство по тенис до 14 г

Денчева и Константинова със стипендии от Grand Slam Player Development  Programme
Денчева и Константинова със стипендии от Grand Slam Player Development Programme

Росица Денчева – ТК "Плевен... - Българска федерация по тенис | Facebook

Росица Денчева даде само 2 гейма в Букурещ - Спорт - БНР Новини

Росица Денчева загуби от четвъртата поставена във Варна – TennisKafe

Талантът в тениса Росица Денчева: Смятам, че ще успея да вляза в "Топ 100"  при жените
Талантът в тениса Росица Денчева: Смятам, че ще успея да вляза в "Топ 100" при жените

Маринов срещу Георгиев при юношите и Рогачева срещу Денчева при девойките  са финалите на турнир от Тенис Европа в Свиленград | Новините от Свиленград  и региона | e-svilengrad.com
Маринов срещу Георгиев при юношите и Рогачева срещу Денчева при девойките са финалите на турнир от Тенис Европа в Свиленград | Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com

БТА :: Лия Каратанчева се класира за втория кръг на сингъл на международния  турнир по тенис в Пазарджик, Росица Денчева отпадна
БТА :: Лия Каратанчева се класира за втория кръг на сингъл на международния турнир по тенис в Пазарджик, Росица Денчева отпадна

Росица Денчева разби сръбкиня и е във втори кръг при девойките на Уимбълдън  - Тенис - Жени - Gong.bg
Росица Денчева разби сръбкиня и е във втори кръг при девойките на Уимбълдън - Тенис - Жени - Gong.bg