Home

отмъквам куц изоставяне григор димитров тенис Изглежда пират Тетрадка

Ясни са часовете на мачовете на Григор Димитров на UTS – TennisKafe

Тенис „Григор Димитров”

Стана ясно срещу кого започва Григор Димитров на турнира в Китай - Спортни  новини
Стана ясно срещу кого започва Григор Димитров на турнира в Китай - Спортни новини

Григор Димитров отново е в Топ 20 на световния тенис - Mediapool.bg

БТА :: Григор Димитров остана на 19-о място в световната ранглиста преди  старта на Откритото първенство по тенис на САЩ
БТА :: Григор Димитров остана на 19-о място в световната ранглиста преди старта на Откритото първенство по тенис на САЩ

Григор Димитров започва 2023 година като 28-ми в света - Gol

Григор Димитров се изкачи с едно място, от днес заема 19-та позиция в  световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се изкачи с едно място, от днес заема 19-та позиция в световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини

Фантастичен Григор Димитров е осминафиналист на Уимбълдън - Topsport.bg

Григор Димитров си уреди среща с Алкарас в 1/4-финалите на Куинс Клъб -  Тенис
Григор Димитров си уреди среща с Алкарас в 1/4-финалите на Куинс Клъб - Тенис

Григор Димитров вече е №43 в света - Тенис

Контузия провали перфектния тенис на Григор Димитров: Гришо със злощастен  край на участието си на US Open
Контузия провали перфектния тенис на Григор Димитров: Гришо със злощастен край на участието си на US Open

Grigor Dimitrov - Wikipedia

Григор Димитров загуби от Яник Синер и отпадна в Маями - Mediapool.bg

Григор Димитров започва срещу словака Молчан на турнира по тенис от Големия  шлем US Open - Отвъд Океана - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
Григор Димитров започва срещу словака Молчан на турнира по тенис от Големия шлем US Open - Отвъд Океана - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Григор Димитров вече тренира пълноценно в Маями - Новини СЕГА

Григор Димитров е в третия кръг на Уимбълдън - Тенис

БТА :: Григор Димитров вече е на четвъртфинал на турнира по тенис във  Вашингтон след нова убедителна победа
БТА :: Григор Димитров вече е на четвъртфинал на турнира по тенис във Вашингтон след нова убедителна победа

Григор Димитров се класира на четвъртфиналите на тенис турнира във  Вашингтон - Труд
Григор Димитров се класира на четвъртфиналите на тенис турнира във Вашингтон - Труд

Григор Димитров срещу Алекс Де Минор в Барселона в четвъртък по обяд - По  света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров срещу Алекс Де Минор в Барселона в четвъртък по обяд - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров – Tennis Fox

БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на турнира по тенис на  трева в лондонския клуб Куинс
БТА :: Григор Димитров се класира за втория кръг на турнира по тенис на трева в лондонския клуб Куинс

Дочакахме! Григор Димитров обърна мач от 0:2 сета, и то след спасени 3  мачбола
Дочакахме! Григор Димитров обърна мач от 0:2 сета, и то след спасени 3 мачбола

Безпогрешен Медведев спря Григор във Виена - Тенис - Dsport.bg

Ясно е кога Григор Димитров стартира на US Open

БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите  "Мастърс" в Маями
БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Маями

Насладете се отново: Убедителният триумф на Григор Димитров на старта в  Барселона - Tennis.bg
Насладете се отново: Убедителният триумф на Григор Димитров на старта в Барселона - Tennis.bg

Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу  австралиец - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу австралиец - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров от днес е №8 в света - Topsport.bg

Григор Димитров в четвърти кръг без загубен гейм! - Tennis.bg

БТА :: Григор Димитров постигна втори пореден успех на демонстративния  турнир по тенис във Франкфурт
БТА :: Григор Димитров постигна втори пореден успех на демонстративния турнир по тенис във Франкфурт

Вдъхновен Григор Димитров сътвори фамозен обрат и подчини Даниил Медведев!

Григор срещу американец или аржентинец във Вашингтон

Григор Димитров е поставен под номер три в схемата на тенис турнира в  китайски град Чънду - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров е поставен под номер три в схемата на тенис турнира в китайски град Чънду - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров с ново върхово постижение при участията си в Мелбърн! -  Tennis.bg
Григор Димитров с ново върхово постижение при участията си в Мелбърн! - Tennis.bg

Григор Димитров готов за дебют на World Team Tennis през юли – TennisKafe

Григор Димитров поставен под №22 на Уимбълдън - Спорт - БНР Новини

Програмата за вторник: Григор Димитров излиза два пъти на корта - Tennis.bg

Григор Димитров отнесе японец, вече има 80 победи в "Големият шлем"

Григор Димитров си постави много мъдра цел в тениса (ВИДЕО)

Григор Димитров вече е у дома и тренира за Sofia Open 2022! - Sofia Open

Григор Димитров изпадна извън първите 30 на световната ранглиста по тенис -  Стадион - БНР Новини
Григор Димитров изпадна извън първите 30 на световната ранглиста по тенис - Стадион - БНР Новини

Дъжд спря устрема на Григор Димитров към 1/8-финала на "Уимбълдън" - Новини  СЕГА
Дъжд спря устрема на Григор Димитров към 1/8-финала на "Уимбълдън" - Новини СЕГА

Труден път пред Григор Димитров на US Open

Слаб сервис изхвърли Григор Димитров от US open

Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във  Вашингтон! - Tennis.bg
Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във Вашингтон! - Tennis.bg

Григор Димитров се завърна в топ 20 на световната ранглиста по тенис -  Спортни новини
Григор Димитров се завърна в топ 20 на световната ранглиста по тенис - Спортни новини

Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 –  TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 – TennisKafe